X [metaslider id="13936"]
81 okunma

ARTIK ZAMANI GELDİ GEÇİYOR SURİYELİ UYRUKLU ve ŞAHISLARIN GİTMESİ !

ABONE OL
Ağustos 24, 2021 08:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Suriyeli uyruklu şahıs, “Bavulunu topla, köye dönme zamanı” yorumuna karşılık, “Bence biz sizi göndereceğiz. Siz gideceksiniz” cevabını verdi
Sosyal medya platformunda bir video paylaşan Suriye uyruklu bir şahıs, “Bavulunu topla, köye dönme zamanı” yorumuna oynayarak, “Arkadaşım biz gitmeyeceğiz. Bence biz sizi göndereceğiz. Siz gideceksiniz” cevabını verdi. Bu sözler tepkiye sebep oldu.
Video paylaşım platformlarından TikTok’ta “bessar23” kullanıcı adıyla paylaşım yapan Suriye uyruklu bir şahıs, yayın sırasında tepki çeken sözlere imza attı.”BİZ SİZİ GÖNDERECEĞİZ”Türk bir kullanıcının kendisine “Bavulunu yavaş yavaş toplamaya başla, köye dönme zamanı” demesi üzerine sinirlenen şahıs, şu ifadeleri kullandı: “Arkadaşım biz gitmeyeceğiz. Bence biz sizi göndereceğiz. Siz gideceksiniz.”

BİR YANDAN DA OYNADIŞahsın bu sözleri söylerken bir yandan da oynaması dikkat çekti. Kısa sürede en çok paylaşılanlar arasına giren video ile ilgili birçok sosyal medya kullanıcısı Suriyeli gencin sarf ettiği sözlere tepki gösterdi.
Suriyeli uyruklu şahıs, Bavulunu topla, köye dönme zamanı yorumuna karşılık, Bence biz sizi göndereceğiz. Siz gideceksiniz cevabını verdi
Suriyeli, Suriye, Medya, Türk, Güncel, Son Dakika
KAYNAK: SON DAKİKA HABER

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP