X [metaslider id="13936"]
  • KAYSERİ HABER AL
  • Foto Galeri
  • Başkan Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme sonrasında İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na katıldı
58 okunma

Başkan Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme sonrasında İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na katıldı

ABONE OL
Eylül 30, 2022 20:08
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme süreci sonrası gerçekleşen İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na katıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme süreci sonrası gerçekleşen İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na katıldı. Büyükkılıç, yüksek riskli il olarak görülen Kayseri için maske, mesafe ve temizlik kuralları konusunda hatırlatmalarını yineledi.Kayseri Valisi Şehmus Günaydın başkanlığındaki İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, video konferans yöntemiyle katıldı.

Kurul üyelerini, yerel yönetimleri pandemi ile mücadele konusunda bilgilendiren Başkan Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme sürecinde yine aynı kararlılık ve duyarlılık ile çalışmaları sürdüreceklerini vurguladı.Kent genelinde salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların yoğunlaştığını, vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik kuralının sürekli hatırlatılması gerektiğini belirten Büyükkılıç, toplantıda pandemi süreci ile ilgili alınan tedbirlerin, yapılan denetimlerin ele alındığını ifade etti. – KAYSERİ

Başkan Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme sonrasında İl Pandemi Kurulu Toplantısı’na katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Memduh Büyükkılıç, Kayseri, Güncel, Son Dakika

Kaynak: İHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
whatsapp button