X [metaslider id="13936"]
61 okunma

Milli Savunma Bakanlığı, F-16’daki Sniper Pod’a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı

ABONE OL
Eylül 30, 2022 20:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Milli Savunma Bakanlığı, Tuz Gölü civarında yapılan gece uçuşu esnasında F-16 uçağında bulunan Sniper Pod’a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı. MSB paylaşımına “Hava Kuvvetlerimizin kahraman Pilotlarından unutulmayacak bir görüntü” notunu düştü.
Milli Savunma Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Hava Kuvvetlerimizin kahraman pilotlarından unutulmayacak bir görüntü. Tuz Gölü civarında yapılan bir gece uçuşu sırasında F-16 uçağımızda bulunan Sniper Pod’a eşsiz bir dolunay görüntüsü yansıdı” ifadelerine yer verildi.
Milli Savunma Bakanlığı, F-16’daki Sniper Pod’a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı
SNIPER POD NEDİR?Sniper Advanced Targeting Pod yani Lockheed Martin Keskin Nişancı, olumlu hedef tanımlama, otonom izleme, GPS koordinat oluşturma ve genişletilmiş uzak mesafelerden hassas silah rehberliği sağlayan askeri uçaklar için bir hedefleme kapsülüdür. Sistem, ABD askerlik hizmetinde Sniper Gelişmiş Hedefleme Bölmesi olarak AN/ AAQ-33 olarak belirlenmiştir.
Milli Savunma Bakanlığı, Türk Hava Kuvvetleri, Sniper, Medya, Güncel, Son Dakika

Kaynak: AA

Son Dakika › Güncel › MSB, F-16 uçağının gece uçuşu sırasında sniper poda yansıyan dolunay görüntüsünü paylaştı – Son Dakika

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
whatsapp button