X [metaslider id="13936"]
26 okunma

Son Dakika: 9 ilde daha şehirlerarası giriş-çıkış sınırlandırılması sona erdi

ABONE OL
Eylül 30, 2022 20:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası normalleşme süreci ile ilgili ele alınan yeni adımları açıkladı. Erdoğan; Adana, Diyarbakır, Mardin, Trabzon, Ordu, Denizli, Tekirdağ, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da da giriş-çıkış sınırlamasının kaldırıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşme süreci ile ilgili yeni adımların ele alındığı Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 16-17-18 ve 19 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 ilde daha seyahat yasağının sona erdiğini açıkladı. Erdoğan, ” AdanaDiyarbakırMardinTrabzonOrduDenizliKahramanmaraşŞanlıurfa ve Tekirdağ‘a giriş-çıkış kısıtlaması kaldırıldı” ifadelerini kullandı.

7 İLDE DAHA GİRİŞ-ÇIKIŞ KISITLAMASI KALDIRILMIŞTI

Öte yandan, geçtiğimiz hafta İçişleri Bakanlığı‘nın koronavirüs önlemlerine ilişkin yayınladığı genelgeyle; AydınAntalyaErzurumHatayMalatyaMersin ve Muğla‘da kara, hava ve deniz yoluyla giriş ve çıkış kısıtlaması kaldırılmıştı.

15 İLDE YASAK DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 9 ilde daha seyahat kısıtlamasının sona erdiğini açıklamasının ardından yasak uygulanan il sayısı 15’e düştü.

Seyahat kısıtlamasının devam ettiği iller şu şekilde:

AnkaraBalıkesirBursaEskişehirGaziantepİstanbulİzmirKayseriKocaeliKonyaManisaSakaryaSamsunVan ile Zonguldak.

Son Dakika: 9 ilde daha şehirlerarası giriş-çıkış sınırlandırılması sona erdi

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Maskesiz olarak evin dışına adım atmayacağızSon dakika: 16-19 Mayıs tarihleri arasında dört gün boyunca 15 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
whatsapp button