X [metaslider id="13936"]
71 okunma

Son dakika haberleri: Pınar Gültekin’in babası salonu terk etti!

ABONE OL
Ocak 4, 2021 22:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili sanıklar Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı’nın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada, Pınar Gültekin’in babası “Davadan adaletli bir karar çıkacağına inanmıyorum” diyerek salonu terk etti. Ailenin avukatı Rezan Epözdemir ise, sanığa haksız tahrik indirimi uygulanmaya çalışıldığını öne sürerek mahkeme heyetinin reddini talep etti. Çıkan tartışmalar sonrası duruşmaya ara verilirken, duruşma 15 Şubat’a ertelendi
Son dakika haberleri: Pınar Gültekin’in babası salonu terk etti!
Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili sanıklar Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı’nın yargılanmasına devam edildi. Pınar Gültekin’in babası ve ailenin avukatı Rezan Epözdemir, sanıklar için haksız tahrik indirimi uygulanmaya çalışıldığını ileri sürerken, duruşmada tartışma çıktı. Daha sonra duruşma 15 Şubat’a ertelendi.

Muğla 3. Ağır Ceza Mahkemesinde yapılan ikinci duruşmaya sanık Cemal Metin Avcı tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla katıldı. Diğer tutuklu sanık Mertcan Avcı ise mahkeme heyeti huzurunda savunma yaptı.
2 TANIK DİNLENDİ

Saat 13.30’da başlayan duruşmaya Gültekin’in yakınları, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı, Muğla Barosu temsilcileri, kadın hakları derneklerinin üyeleri ve taraf avukatlarının katıldı.

Duruşmada, 23 Aralık 2020’de yapılan keşifle ilgili bilirkişi raporunun değerlendirileceği ve haklarında zorla getirilme kararı verilen 2 tanık dinlendi.
KAYNAK: HABER TÜRK

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP