X [metaslider id="13936"]
48 okunma

TikTok canlı yayınında bir kadını ölüm ve tecavüzle tehdit etti

ABONE OL
Şubat 13, 2021 21:39
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="13936"]

Sosyal medya platformu TikTok üzerinden Merlin Şemirşah adlı kişi yaptığı canlı yayında, bir kadını öldürmekle tehdit etti.TikTok üzerinden yaptığı canlı yayında, Merlin Samirşah isimli bir kişi, bir kadını tecavüz edip yakarak öldüreceğini söyleyerek tehdit etti.

‘ÖZGECAN ASLAN GİBİ OLACAK’
“Özgecan Aslan gibi olacak onun sonu” gibi tehditlerin olduğu video Şule Çet Dayanışma Platformu tarafından paylaşıldı.

Videoda söz konusu kişi, kılıç göstererek “Onu buldurup tecavüz ettirip, kafasını kestirip atacağım göle” ifadelerini kullandı.
BU BİR İHBARDIR’
Şule Çet Dayanışma Plaftormu’ndan yapılan paylaşımda da, “Bu bir ihbardır. İlgili kurumların hemen harekete geçmesini istiyoruz! TikTok’ta bir kadına tecavüz edip yakarak öldüreceğini rahatlıkla söylüyor. Hatta Özgecan Aslan gibi olacak sonu diyor” notu düşüldü.

ÖZGECAN ASLAN NASIL ÖLDÜ?
11 Şubat 2015 tarihinde Özgecan Aslan, okuldan çıktıktan sonra Tarsus’ta arkadaşlarıyla birlikte bir alışveriş merkezindeydi ve eve gitmek üzere arkadaşlarından ayrıldı.

Böylelikle şehirlerarası sefer yapan bir minibüse biner. O andan sonra Aslan’dan haber alamayan ailesi polise ihbarda bulunur.

Hakkında kayıp ihbarı bulunan Özgecan’ı arayan jandarma ekiplerinin, yol soran bir minibüsten şüphelenmesi sonucu olay aydınlanmaya başlamıştır.

Şüpheler üzerine minibüs jandarma tarafından aranır ve araçta kan izlerine rastlanır.
KAYNAK: EN SON HABER

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP