X [metaslider id="12096"]
  • KAYSERİ HABER AL
  • Son Dakika
  • Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı’na girmeye çalışırken, Hayvan Durum İzleme aracı kapının önünde bekletildi
555 okunma

Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı’na girmeye çalışırken, Hayvan Durum İzleme aracı kapının önünde bekletildi

ABONE OL
Mayıs 6, 2022 11:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL
[metaslider id="12055"]

Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı’na girmeye çalışırken, Hayvan Durum İzleme aracı kapının önünde bekletildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir.” sözleri sonrası Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün İçişleri Bakanlığı’na gitti. Binaya yaklaşık 100 metre kala polisler tarafından durdurulan Özdağ’ın yürüyüşünün engellendiği dakikalarda çekilen bir fotoğraf ise dikkat çekti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün katıldığı canlı yayın programında göçmen sorunu konusuyla ilgili açıklama yaparken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ağır ifadelerle hedef almış, Özdağ için “Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Esfel-i safilindir” demişti.

100 METRE KALA POLİSLER TARAFINDAN DURDURULDU

Özdağ, Soylu’nun bu sözlerinin ardından bugün “Süleyman bugün saat 11.00’de polislerin arkasına sığınmadan bakanlığın önünde karşıma çıkarsın” diyerek tek başına İçişleri Bakanlığı önüne yürümek istedi. Ancak Özdağ, binaya yaklaşık 100 metre kala polisler tarafından durduruldu.

Türkiye’nin gündemine yerleşen gerginliğin yaşandığı anlarda İçişleri Bakanlığı’nın önüne çekilmiş bir araç dikkat çekti. Özdağ’ın yürüyüşünün engellendiği Bakanlık binasının önüne Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) aracının çekildiği görüldü.

Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı’nın önünden Soylu’ya seslendi: Görevin bittiği zaman tutuklanacaksın!Ümit Özdağ, “Bakanlık önüne gideceğim” dedi, izinli personeller göreve çağrıldı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Araç çubuğuna atla